Login:     Hasło:    

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Pytania starałem się posortować w zależności od dotyczących działów. I tak na dzień dzisiejszy mamy działy:
  • Rejestracja, logowanie i warunki uczestnictwa
  • Podstawowe pytania dotyczące działania gry
  • Podstawowe pytania dotyczące gry
FAQ będzie uzupełniane na bieżąco. Zatem zanim zadasz pytanie na forum bądź poprzez kontakt z autorem, sprawdź, czy nie ma tutaj odpowiedzi na nie.

Rejestracja, logowanie i warunki uczestnictwa


P: Jakie wymagania muszę spełić żeby uczestniczyć w grze?
O: Jedynie co należy posiadać to komputer z dostępem do internetu oraz zainstalowaną przeglądarkę (zaleca się korzystać z przeglądarki Opera lub Mozilla w najnowszej wersji). Dodatkowo zalecane jest posiadanie aktualnego adresu email (pomaga przy odzyskaniu zapomnianego hasła).

P: Ile kont mogę założyć?
O: Jedno i tylko jedno. Taki zabieg ma na celu zapobieganie tworzeniu kont służących współpracy ze swoim głównym kontem a jednocześnie szybszemu podnoszeniu doświadczenia lub zdobywaniu ekwipunku.

P: Co jakiś czas mnie automatycznie wylogowuje, dlaczego?
O: Jest to celowy zabieg. Gra wylogowuje automatycznie każdego gracza, który jest nieaktywny dłużej niż 10 minut. Poprzez aktywność rozumiemy prostą rzecz, nawet taką jak odświeżenie strony.

P: Nie mogę się zalogować, czemu?
O: Prawdopodobnie podałeś/aś zły login lub hasło (albo jedno i drugie). Jeżeli zapomnisz hasła, skorzystaj ze strony do odzyskiwania haseł.

P: Ktoś siedział na moim koncie! Co robić?
O: Jeżeli dobrze pilnujesz swojego hasła to raczej mało prawdopodobne aby ktoś przejął Twoje konto. Prawdopodobnie nie wylogowałeś/aś się ze swojego konta poprawnie. Oto kilka wskazówek aby na przyszłość takiej sytuacji uniknąć:
  • kończąc grę zawsze używaj przycisku wyloguj
  • nie kończ gry zamykając TYLKO okno przeglądarki
  • swoje hało ustaw tak abyś łatwo mógł/mogła je zapamiętać a jednocześnie będzie mało przewidywalne do zgadnięcia przez resztę
  • jeżeli podejrzewasz, że ktoś zna Twoje hasło zmień je
P: Autor gry napisał do mnie emaila z prośbą o podanie loginu i hasła. Co robić?
O: Autor NIGDY nie poprosi o takie rzeczy. Nigdy nie podawajcie swoich haseł komuś kto twierdzi, że jest Autorem czy jakimś innym administratorem. Jakby nim był miałby dostęp do takich rzeczy.
Podstawowe pytania dotyczące działania gry


strong>P: Czy są jakieś kalkulatory do tej gry?
O: Nie ma i nie będzie. Wszystkie wspomagacze są zakazane i podlegają najcięższej karze. Pamiętaj o tym. Cały system oraz schematyka gry jest tylko i wyłącznie w mojej głowie oraz w 96-cio kartkowym zeszycie A4. Nieprawdziwe są również informacje o tym, że ktoś znalazł szybki sposób na dorobienie się kasy.

P: Już nie chcę grać. Jak skasować konto?
O: Wyślij wiadomość do autora gry. Pamiętaj jednak, że skasowanie konta jest NIEODWRACALNE.

P: Do kogo mam pisać odnośnie gry?
O: Wszystkie sprawy odnośnie działania gry, błędów lub innych spraw kierujemy na forum lub poprzez zakładkę kontakt.

P: Czy swoją pocztę w grze mogę traktować jako pocztę email?
O: Nie, służy ona jedynie do komunikacji między graczami oraz Autorem gry.

P: Czy wiadomości w mojej skrzynce będą zawsze?
O: Teoretycznie tak. W praktyce jednak może być sytuacja, że wiadomości będą zajmowały zbyt dużo i najstarsze z nich będą kasowane. Jednak przed taką akcją Autor gry będzie powiadamiał Graczy.

P: Zmieniłem avatara ale zmian nie widać. Co robić?
O: Prawdopodobnie wgrywa Ci się nadal stary rysunek odczytywany z cache'a przeglądarki. Naciśnij F5.

P: Strona mi się rozjeżdża i nic nie widać. Co się dzieje?
O: Problemy z niepoprawnym wyświetlaniem strony jest głównie spowodowany zmianami dotyczącymi wyglądu strony. Podobnie jak w przypadku problemu z avatarem wystarczy tutaj odświeżyć stronę klawiszem F5. Dodatkowa informacja dla użytkowników Internet Explorer w wersji 9 - jeżeli strona pomimo klawisza F5 nadal jest źle wyświetlana proponuję WYŁĄCZYĆ widok zgodności. Pod przeglądarką Opera i Firefox nie zauważyłem tych problemów.
Podstawowe pytania dotyczące gry


P: Często ginę. Co robię źle?
O: Największą przyczyną porażek jest to, że nowi gracze rzucają się od razu na zbyt głęboką wodę. W myśl zasady "nie od razu Rzym zbudowano" postępuj rozsądnie. Popytaj się innych graczy, zarejestruj się na forum i tam zadawaj pytania. Naucz się wykorzystywać mocne strony swojego bohatera a zajdziesz wysoko.

P: Jak mam odnowić punkty życia, many i energii?
O: Zarówno punkty życia jak i punkty many możemy za pomocą mikstur kupionych u alchemika bądź na rynku. Energia odnawia się sama w tempie 1 punkt energii na sekundę jednak można ją również odnowić odpowiednimi miksturami.

P: Jak zdobywać pieniądze?
O: Można je zdobyć na kilka sposobów. Najbardziej opłacalną formą zarobku jest w początkowych stadiach gry praca.

P: Jak zdobywać doświadczenie?
O: Doświadczenie zdobywa się poprzez walkę z potworami. Na początku poluj na potwory niskiego poziomu i tylko z pełnym wyposażeniem.
Copyright © by leonpro778


Toplista MMO - Wypromuj strone związaną z tematyką gier MMO - Polskie Centrum Gier MMO   Najlepsze gry via www - rpg online!   TOP50 Gry   MMORPG Top50   Gry w przeglądarce  

graczeonline.pl  - Spis gier dla graczy.   gry przeglądarkowe ----------+RPG+------------ Sites-----------   Top Granie